Altány a zimní zahrady

Hlavní výhody

Chcete-li si zaručeně prodloužit léto, jak na jeho začátku, tak na jeho konci, je nejlepším řešením postavit si na zahradě altán, nebo přistavět si verandu, či zimní zahradu.
Na základě vysoké kvality výrobků a kvality našich zkušeností slavíme na českém trhu velké úspěchy.


NOVINKA PRO ROK 2024

Pergola Harmoni od firmy Alumistr ®

Cabal Moravia zasklení balkonů a lodžií

Pergola v jednoduchém a moderním designu která vás ochrání před deštěm, větrem a nepříjemným hlukem. Nejedná se o modulární systém, vyrobíme ji přesně dle vašich požadavků takže se perfektně přizpůsobí vašemu domu. Je navržena tak, aby montáž byla co nejjednodušší a aby potřebovala co nejmenší údržbu. Konstrukce splňuje všechchny normy na zatížení sněhem i větrem.

Střešní výplně: můžete zvolit lepená bezpečnostní skla s čirou či barevnou fólií, nebo dutinkový polykarbonát v transparentním, mléčném či bronzovém provedení.

Stínící technika: po obvodu pergoly jsou vhodné screenové rolety, pod střešní výplně je možné namontovat manuálně ovládané plissé žaluzie nebo rolety ovládané vypínačem či dálkovým ovládáním.

LED osvětlení: pro vyšší komfort lze pergolu doplnit LED osvětlením

Svod vody: integrovaný odvod vody ze střechy zajišťuje pod pergolou sucho. Střecha má minimální spád 5° a dešťová voda je z ní svedena žlabem integrovaným v profilu vaznice. Voda je tak vedena dutinou stojiny mimo vnitřní prostor pergoly.

Barvné řešení: je možné si vybrat barvu v libovolném odstínu RAL. Povrch může být matný, polomatný či jemně strukturovaný.

Zasklívací systémy: do obvodových stěn se osazují posuvná křídla a je možné si vybrat mezi rámovým systémem s výplněmi vloženými do hliníkových profilů a bezrámovým celoskleněným systémem. Křídla je možné objednat v uzamykatelné variantě.

Cabal Moravia zasklení balkonů a lodžií
Pergola Harmoni LED osvětlení
Cabal Moravia zasklení balkonů a lodžií
Pergola Harmoni – Plissé žaluzie

 

 

 

 

 

 


Systémy prosklení ALUMISTR ® se hodí pro všechno

Používáme systémy Alumistr , které se hodí pro každý dům. Možná již teď je Vaše veranda hotova a připravena k zasklení, nebo uvažujete o zasklení již při stavbě verandy. Ať se rozhodnete jakkoliv, už teď víte, že to bude jednoduché a přispěje to ke zkrášlení vašeho domu.

Zelená oáza

Venkovní místnost představuje přirozené spojení pohodlí našeho domova s přírodou, která nás obklopuje. Na tomto místě ve Vašem domě, můžete jak odpočívat, tak se setkávat s přáteli, nebo jen pozorovat přírodu kolem Vás. Z venkovní místnosti se tak může stát i zelená oáza, o které jste po celou snili. Prostor, který pro zbytek domu vytváří kyslík a který doplňuje obyčejnou ventilaci.

Systémy ALUMISTR ® , větší požitek z léta

Zasklená venkovní místnost je pro léto jako dělaná. Když je léto na svém vrcholu, otevřeme dveře a okna dokořán a jenom si užíváme dopadajících a hřejivých slunečních paprsků. Když léto ne a ne začít, když prší a fouká, nebo když léto končí příliš rychle – pak jen stačí okna a dveře zavřít a užívat si dál krásy okolní přírody, v teple a pohodlí vlastního domova.

Základem filozofie systému ALUMISTR ® je flexibilita a kvalita, která vychází z naprosto individuálních požadavků každého rodinného domu na vzhled, barvu, velikost, provedení umístění, atd. Systémy ALUMISTR ® mají ve srovnání s konstrukcemi ostatních výrobců mnoho předností. Údržbu v podstatě vůbec nevyžadují, jsou velmi lehké, což je při instalaci velkou výhodou. Díky elegantní konstrukci do sebe venkovní místnost propouští více světla. Vyberete-li si hliníkovou konstrukci, je před Vámi z hlediska údržby mnoho bezstarostných let.

Konstrukce

Zcela hotovou stavebnici z hliníku sešroubujeme na místě. Všechny montážní profily a kolejnice jsou připravené. Bíle lakovaná hliníková konstrukce – práškovým lakem bude mnoho let jako nová a nebude vyžadovat údržbu.

Střecha – kompletní

Kompletní střecha z polykarbonátu, či skla je instalována do přemontovaných zvláště širokých profilů nalakovaných na bílo.