Altány a zimní zahrady

Hlavní výhody

Chcete-li si zaručeně prodloužit léto, jak na jeho začátku, tak na jeho konci, je nejlepším řešením postavit si na zahradě altán, nebo přistavět si verandu, či zimní zahradu.
Na základě vysoké kvality výrobků a kvality našich zkušeností slavíme na českém trhu velké úspěchy.

Systémy prosklení ALUMISTR ® se hodí pro všechno

Používáme systémy Alumistr , které se hodí pro každý dům. Možná již teď je Vaše veranda hotova a připravena k zasklení, nebo uvažujete o zasklení již při stavbě verandy. Ať se rozhodnete jakkoliv, už teď víte, že to bude jednoduché a přispěje to ke zkrášlení vašeho domu.

Zelená oáza

Venkovní místnost představuje přirozené spojení pohodlí našeho domova s přírodou, která nás obklopuje. Na tomto místě ve Vašem domě, můžete jak odpočívat, tak se setkávat s přáteli, nebo jen pozorovat přírodu kolem Vás. Z venkovní místnosti se tak může stát i zelená oáza, o které jste po celou snili. Prostor, který pro zbytek domu vytváří kyslík a který doplňuje obyčejnou ventilaci.

Systémy ALUMISTR ® , větší požitek z léta

Zasklená venkovní místnost je pro léto jako dělaná. Když je léto na svém vrcholu, otevřeme dveře a okna dokořán a jenom si užíváme dopadajících a hřejivých slunečních paprsků. Když léto ne a ne začít, když prší a fouká, nebo když léto končí příliš rychle – pak jen stačí okna a dveře zavřít a užívat si dál krásy okolní přírody, v teple a pohodlí vlastního domova.

Základem filozofie systému ALUMISTR ® je flexibilita a kvalita, která vychází z naprosto individuálních požadavků každého rodinného domu na vzhled, barvu, velikost, provedení umístění, atd. Systémy ALUMISTR ® mají ve srovnání s konstrukcemi ostatních výrobců mnoho předností. Údržbu v podstatě vůbec nevyžadují, jsou velmi lehké, což je při instalaci velkou výhodou. Díky elegantní konstrukci do sebe venkovní místnost propouští více světla. Vyberete-li si hliníkovou konstrukci, je před Vámi z hlediska údržby mnoho bezstarostných let.

Konstrukce

Zcela hotovou stavebnici z hliníku sešroubujeme na místě. Všechny montážní profily a kolejnice jsou připravené. Bíle lakovaná hliníková konstrukce – práškovým lakem bude mnoho let jako nová a nebude vyžadovat údržbu.

Střecha – kompletní

Kompletní střecha z polykarbonátu, či skla je instalována do přemontovaných zvláště širokých profilů nalakovaných na bílo.