Hliníkové zábradlí

2Zábradlí systémem ALUMISTR®
Systém AluPlus můžete využít díky pevné a lehké hliníkové konstrukce a různých druhů výplní a velké škále barevností při revitalizaci Vašeho domu.
Hlavní výhody

  • komplexnost dodávky
  • bezúdržbový provoz
  • rychlá a bezpečná montáž

Materiály

Rámy profilů jsou z hliníkových slitin standardně v barevné úpravě bílí komaxit, nebo přírodní elox. Barvu lze přizpůsobit k barevnosti omítky Vašeho domu dle stupnice Ral – pouze na zakázku.
Na výplń zábradlí lze použít Conex sklo, což je bezpečnostní vrstvené sklo s folíí – 6,3 mm, nebo Max desky, které se skládají z pásů vláken a syntetických pryskyřic. Obě tyto výplně lze objednávat v různé barevnosti. Max desky se často kombinují se sklem – 4 mm.

Skladba, konstrukce a funkce výrobku

Výrazný pokrok v oblasti revitalizace a rekonstrukce panelových domů představuje právě nová celohliníková konstrukce zábradlí AluPlus®,
Naše zábradlí je nejen účelový prvek, ale hlavně vysoce estetický díl.
Zábradlí AluPlus® se montuje na všechny typy lodžií a balkonů.
Pro zájemce z řad bytových družstev, společenství vlastníků a majitelů domů jsme schopni uspořádat prezentaci systému včetně ukázek vzorků.
Samozřejmostí je zpracování individuálních cenových nabídek a statického posudku na konkretní domy dle odsouhlaseného technického řešení.

zábradlí