Frýdek Místek , Lískovecká 295

Zasklení 10 ks balkonů, bezrámovým systémem AluVista v BD Lískovecká 295, Frýdek Místek . V barvě Bílé. Včetně předsazení, stříšky, parapetu a spodního oplechování.

Typ U_ bezrámové zasklení AluVista_ 1D+5D+1D

Zasklení bezrámovým systémem AluVista –  Jedná se o zasklívací systém z bezpečnostního skla 6 mm a hliníkových profilů. Skleněné dily se posouvají v dolním kolejničkovém vedení k boční stěně lodžie, ke které se otočí a zajistí. Na boku jsou pantově se otvírací skla. Horní kolejnice je vodící.

CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista CABAL Moravia s.r.o. - bezrámové zasklení AluVista

Nejnovější příspěvky

Archivy